PL EN DE

Kariera

Aktualne oferty pracy

Firma budowlana BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp. K. świadcząca usługi budowlane w realizacji inwestycji obiektów mieszkaniowych, biurowych, handlowych, usługowych i produkcyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy

Region: małopolskie - Kraków

Region: podkarpackie - Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi,
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją,
  • Zarządzanie pracą podwykonawców oraz zespołu pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Baudziedzic Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Rudnej Małej. Udzielono mi wszechstronnej informacji m.in. o celach  i podstawie przetwarzania oraz przysługujących mi prawach” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Baudziedzic sp. z o.o. sp. k. w związku z prowadzoną korespondencją przetwarza Państwa dane osobowe. Więcej szczegółów na ten temat mogą Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej: https://baudziedzic.pl/rodo lub w siedzibie spółki Baudziedzic sp. z o.o. sp. k.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww stanowisku proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@baudziedzic.pl.

W tytule prosimy wpisać `PR/37/Kierownik budowy`

Sekretariat nie udziela informacji dotyczących rekrutacji.

Zaufali nam