PL EN DE

Kariera

Aktualne oferty pracy

Cieśla, zbrojarz

Region: podkarpackie, małopolskie

Opis stanowiska:

  • Analiza rysunków roboczych,
  • Montaż deskowań i szalunków stropowych do wykonywania konstrukcji betonowych i żelbetowych,
  • Betonowanie,
  • Montaż zbrojenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac ciesielskich, zbrojarskich – warunek konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z elementami deskowań Noe ALU L, oraz szalunkami stropowymi dźwigarowymi H20,
  • Pracowitość, uczciwość, lojalność,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Zapraszamy do składania ofert dla całych brygad składających się z kilku osób.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww stanowisku proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@baudziedzic.pl.

W tytule prosimy wpisać `PR/33/Cieśla, zbrojarz`

Sekretariat nie udziela informacji dotyczących rekrutacji.

Zaufali nam