PL EN DE

Kariera

Aktualne oferty pracy

Pracownik budowlany/Cieśla/Operator koparko-ładowarki

W związku z planowanym uruchomieniem nowych usług budowlanych w ramach projektu, pn. „Wdrożenie wyników prac B+R na rzecz uruchomienia innowacyjnej usługi kompleksowego wykonawstwa konstrukcyjnych elementów budowlanych w V-klasowej technologii betonu architektonicznego”, o numerze: RPPK.01.04.01-18-0507/16, współfinansowanego ze środków działania 1.4. Wsparcie MŚP, Poddziałania 1.4.1. Dotacje bezpośrednie, Typ projektów: Rozwój MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020

poszukujemy pracowników budowlanych takich jak: cieśli, operatorów koparko-ładowarki, robotników ogólnobudowlanych

1. Cieśla

Zakres obowiązków:

  • analizowanie rysunków roboczych
  • montaż deskowań i szalunków stropowych do wykonywania konstrukcji betonowych i żelbetowych

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac ciesielskich
  • mile widziane doświadczenie w pracy z elementami deskowań oraz szalunkami
  • pracowitość, uczciwośc, lojalność

Wymiar etatu: w pełnym wymiarze

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

liczba stanowisk: 3

2. Operator koparko-Ładowarki

  • obsługa koparko-ładowarki
  • konserwacja sprzętu

​Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
  • prawa jazdy kat.B
  • sumienność, odpowiedzialność
  • pracowitość, uczciwość, lojalność

liczba stanowisk: 2

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich ofert zawierających: CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczna na adres kadry@baudziedzic.pl lub składac bezpośrednio w siedzibie firmy:

Baudziedzic Sp. z o. o. Sp.k.

Rudna Mała 47i

36-060 Głogów Małopolski

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, z późn. zm.)"

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww stanowisku proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@baudziedzic.pl.

W tytule prosimy wpisać `PR/41/Pracownik budowlany/Cieśla/Operator koparko-ładowarki`

Sekretariat nie udziela informacji dotyczących rekrutacji.

Zaufali nam