Nie czekaj. Aplikuj

Firma budowlana BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp. K. świadcząca kompleksowe usługi budowlane w realizacji inwestycji obiektów mieszkaniowych, biurowych, handlowych, usługowych i produkcyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy

Rzeszów, Lublin

Oferujemy

  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pełny etat, stabilne zatrudnienie,
  • Praca od zaraz
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją,
  • Zarządzanie pracą podwykonawców oraz zespołu pracowników,
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;
  • Prowadzenie dokumentacji.
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/kierownikiem robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: biuro@baudziedzic.pl, b.swider@baudziedzic.pl
lub telefoniczny:  Beata Świder- specjalista ds.kadrowo-płacowych Tel. 722 012 104

Odkryj nasze realizacje

BAUDZIEDZIC to przedsiębiorstwo budowlane z długoletnią tradycją.

Przejdź do realizacji